İşletmenizin Ticari Kredi İhtiyaçları İçin Yanınızdayız!

Ticari faaliyetlerinizde finansal ihtiyaçlarınızı karşılamak, işletmenizin büyümesi için önemlidir. Ancak kredi başvurusu, işletme sahipleri için zaman ve emek gerektiren bir süreç olabilir. SSKredi olarak, işletmenizin ihtiyaçlarına uygun kredi seçenekleri sunuyoruz. SSKredi raporunuzu alarak, işletmenize özel olarak atanan bir SSKredi Uzmanı desteğiyle; en düşük faiz oranları ve en uygun ödeme koşulları ile doğru bankadan ihtiyacınız olan limitte ticari kredi çekmenizi sağlar. Böylece siz işinizi büyütürken, finansal ihtiyaçlarınızı karşılamak için yorulmaz bir destek alırsınız. İhtiyacınız olan krediye hızlı ve kolay bir şekilde ulaşmak için, SSKredi’ye başvurun.

Başvuru Formu

Formu doldurun, size en kısa sürede ulaşalım.

young businessman using credit card and digital tablet for online banking in a cafe
İşletmenizin İhtiyaçlarını

Bir tıkla karşılayın!

kredi danışmanlığı

Hızlı, Kolay ve Güvenilir

SS Kredi olarak işletmenizi büyütmeniz, nakit akışını düzenlemeniz veya yatırım yapılması gereken durumlarda finansman desteği sağlamak için size en uygun bankayı buluyoruz.  

Teminatlı Ticari Kredi

Düşük faiz oranıyla bankaların şirketlere teminat karşılığı verdiği nakdi kredi çeşididir. Bankalar riski azaltmak amacı ile şirketlerden teminat ister.

Spot Kredi

Ödeme tutarının, faizin ve vadenin sabit kaldığı kredi türüdür. Faiz dalgalamalarından etkilenmek istemeyen şirketlerin dönemsel olarak kullandığı bir kredidir.

Rotatif Kredi

Borçlu cari hesap olarak da bilinen rotatif kredi sürekli kredi kullanımını mümkün kılar. Kredi kartı mantığı ile çalışan bu kredide 3 aylık periyotlarda faiz ödemesi yapılır. Yıl sonunda faiz oranları değişebilir.

Açık Kredi

Bankaların güvenilir şirketlere sunduğu güvence ya da teminat istenmeden verilen ticari kredi seçeneğidir. Bu krediyi banka sadece güvendiği şirketlere yetkili imzasıyla verir.

Gayri Nakdi Kredi

Bankadan borç olarak para değil de bankanın garantisini almak demektir. Bankanın teminatı mektupla ya da başka belgelerle ifade edilir.

HIZLI KREDİ BAŞVURUSU

BAŞVURUNUZU KOLAYCA YAPIN

people.jpg
0
+
Fazla Mutlu Müşteri

1

Register
Formu Doldurun

Raporunuzun oluşturulması ve kredi uzmanlarımızın değerlendirebilmesi için hemen başvuru formunu doldurun.

2

Order Cardsskredi
Kredi Raporunuzu Alın

Bu adımda sadece kredi raporu ücretini ödeyeceksiniz. Krediniz onaylanana kadar hiçbir ücret talebimiz bulunmamaktadır!

3

Delivery
Krediniz Onaylansın

Defalarca başvuru yapmadan size en uygun faiz oranı ve vadeyi veren bankadan krediniz onaylansın.

SSKredi Danışmanlığında

Ticari Kredi Danışmanlığı

Tüm bankalarda yapılan her kredi başvurusu, kredi puanınızın düşmesine sebep olabilir. Bu nedenle, kredi başvurularınızı dikkatli bir şekilde yapmanız önemlidir. Kredi başvurunuzun onaylanması için, mevcut kredibiliteniz ve bankanın kredi kullandırma kriterleri doğru bir şekilde eşleştirilmelidir. Bu süreçte, SSKredi uzmanları olarak, kredi başvurunuzun bankanın kriterlerine uygunluğunu inceleyerek doğru başvuru yapmanızı sağlıyoruz. Bu sayede, kredi onaylama sürecindeki olumsuz etkileri minimize ederek, kredinizin onaylanma ihtimalini artırıyoruz. Doğru adımlarla, kredi başvurularınızın daha olumlu sonuçlar vermesini sağlıyoruz. Siz de SSKredi’ye başvurarak, kredi başvurularınızı daha doğru ve başarılı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Nasıl Ticari Kredi Alırım?

Kredi raporunuz hazırlandığında sizleri kredi uzmanlarımız arayarak kredi durumunuz ile ilgili detaylı bilgi aktarmaktadır.
İlk adımda SS Kredi Raporunuzu oluşturuyoruz.
Krediniz olumlu ise ;
Hangi limit aralığında kredi kullanabilirsiniz ? Kredi kullanım şartları nelerdir, gibi detayları sizlere aktarmakta. Şartlar ve limit sizler için de uygunsa kredi kullanımınızda destek olmaktadır.

SSKredi Ticari Danışmanlığı Nedir?

‘Bana Nasıl Kredi Çıkar?’ sorusuna cevap bulacağınız SS Kredi Raporu Kredi Kayıt Bürosu üzerinden aldığımız bankacılık geçmişinizi, bankaların kredi kullandırma politikaları, dönem şartları ve demografik bilgileriniz ile birleştirerek, kredi alma ihtimalinizi hesaplıyoruz. Böylece kredi limitlerinizi belirliyor, varsa sicilinizdeki olumsuzlukları nasıl düzelteceğinizi söylüyoruz. Ayrıca SS Kredi Raporu ile kredi başvurunuzun nasıl onaylanacağını görebildiğiniz finansal kredi raporudur. Böylelikle banka banka dolaşmaya gerek kalmadan krediniz için pazarlık edebilirsiniz.

Ticari Kredi Şartları Neye Göre Belirlenir?

Ticari Krediyi Kimler Alabilir?

Ticari Kredi Oranları Nasıl Belirlenir?

 

Günün koşullarında gecikmeli ödemeler, kara liste, düşük puan gibi olumsuzluklar var ise bu olumsuzlukları ortadan kaldırıp nasıl kredi alabileceğiniz ile ilgili bir yol haritası çizeriz.Günün koşullarında gecikmeli ödemeler, kara liste, düşük puan gibi olumsuzluklar var ise bu olumsuzlukları ortadan kaldırıp nasıl kredi alabileceğiniz ile ilgili bir yol haritası çizeriz.

SSKredi Danışmanın ile hemen konuş