İşletmelerinizin Ticari Kredi İhtiyaçları İçin Yanınızdayız

İşletmenizin finansal ihtiyaçlarınızı karşılamak için yıpranmanıza gerek yok . İhtiyacınız olan ticari kredinin en kısa sürede ve kolayca onaylanması için SSKredi yanınızda! Tek yapmanız gereken SS Kredi raporunuzu alarak işletmenize özel olarak atanan SS Kredi Uzmanı desteği alarak en düşük faiz oranı ve en uygun ödeme koşullarıyla hangi bankadan, hangi limitte ticari kredi çekmeniz gerektiğini öğrenmek.

Hemen Başvur

  TİCARİ KREDİNİZ 3 ADIMDA ONAYLANSIN!

  Hemen formu doldurun. İşletmeniz için kredi notunuzu, kredibilitenizi ve limitlerinizi; sizinle tüm süreçte ilgilenecek bir kredi uzmanıyla çalışmaya başlayarak öğrenin. En düşük faiz oranı ve size en uygun vade seçenekleri ile sizin için doğru bankadan ticari kredi başvurunuzu kolayca yapın. Krediniz onaylansın.

  Formu Doldurun

  Raporunuzun oluşturulması ve kredi uzmanlarımızın değerlendirebilmesi için hemen başvuru formunu doldurun.

  Kredi Raporunuzu Alın

  Bu adımda sadece kredi raporu ücretini ödeyeceksiniz. Krediniz onaylanana kadar hiçbir ücret talebimiz bulunmamaktadır!

  Krediniz Onaylansın

  Defalarca başvuru yapmadan size en uygun faiz oranı ve vadeyi veren bankadan ticari krediniz onaylansın.

  En Uygun Ticari Kredi

  Şirketler mali planlamalarına göre farklı ticari krediler kullanabilir. Ticari faaliyetlerin alanı, ekonomik dinamikler, şirketin gelişim süreçleri ticari kredi seçimini belirler. Her şirket için tüm kredi türleri ideal değildir. Global çapta başarılı büyük şirketler için bankalar açık kredi sunabilir. Küçük işletmeler için teminatlı krediler verilebilir. Bankadan nakit kredi yerine teminat mektubu gibi güvence kredisi de alınabilir. İşe yeni başlayan girişimciler sermaye kredisi de alabilir.

  Şirketler dönemsel olarak farklı kredi seçeneklerini değerlendirebilir. Farklı sektörlerde faaliyet gösteren ve mali olanaklarını farklı düzenleyen şirketler için sunulan ticari kredi türleri şunlardır;

  • Teminatlı Ticari Kredi: Düşük faiz oranıyla bankaların şirketlere teminat karşılığı verdiği nakdi kredi çeşididir. Bankalar riski azaltmak amacı ile şirketlerden teminat ister.
  • Spot Kredi: Ödeme tutarının, faizin ve vadenin sabit kaldığı ticari kredi türüdür. Faiz dalgalamalarından etkilenmek istemeyen şirketlerin dönemsel olarak kullandığı bir kredidir.
  • Rotatif Kredi: Borçlu cari hesap olarak da bilinen rotatif ticari kredi sürekli kredi kullanımını mümkün kılar. Kredi kartı mantığı ile çalışan bu ticari kredide 3 aylık periyotlarda faiz ödemesi yapılır. Yıl sonunda faiz oranları değişebilir.
  • Açık Kredi: Bankaların güvenilir şirketlere sunduğu güvence ya da teminat istenmeden verilen ticari kredi seçeneğidir. Bu krediyi banka sadece güvendiği şirketlere yetkili imzasıyla verir.
  • Gayri Nakdi Kredi: Bankadan borç olarak para değil de bankanın garantisini almak demektir. Bankanın teminatı mektupla ya da başka belgelerle ifade edilir.

  SS Kredi Çözümleriyle Yapabilecekleriniz

  En Avantajlı Ticari Kart

  Finansal durumunuza özel en avantajlı ticari kredi kartını öğrenin

  Kredi Onayı İhtimali

  Ticari kredinizin onaylanma ihtimali ve daha fazlası için size özel tavsiyeler

  Ödeme Düzeninizi Keşfedin

  Ödeme düzeniniz, geçmiş kredi ve kredi kartı kullanımınızı öğrenin

  Limit ve Borç Durumunuz

  Borç bilgilerinizi ve kredi, kredi kartı limit doluluk oranınızı öğrenin.

  Neden SS Kredi Raporu'na İhtiyacınız Var?

  Bankadan yaptığınız her kredi başvurusunda kredi puanınız düşer. Kredi başvurunuzun tek seferde onaylanması için mevcut kredibiliteniz ve bankanın kendine özgü kredi kullandırma kriterleri doğru eşleşmelidir. Bu kriterler kredi uzmanlarımız tarafından incelenir ve doğru başvuruyla kredinizin onaylanma ihtimalini artırırsınız.

  En hızlı ve kolay bir şekilde krediniz nasıl onaylanır size özel tavsiyelerle hemen öğrenin.

  Başvuru

  Bilgilerinizi girerek raporunuzun oluşmasını sağlayın.

  Kredi Raporu

  İşletmeniz için kredi raporunuz oluşturulsun.

  Kredi Uzmanı

  Kredinizin onayI için neler yapmanız gerektiğini öğrenin.

  Kredi Onayı

  Doğru başvuru ile tek seferde ticari krediniz onaylansın.

  Başvurunuzu Hemen Tamamlayın

  Ticari kredi ihtiyacınız için raporunuz gün içinde hazırlansın. Kredi uzmanı desteğiyle; hangi bankaya başvurursanız krediniz onaylanır, ne kadar kredi çekebilirsiniz, mevcut finansal durumunuz kredinizin onaylanmasına uygun değilse kredinizin onaylanması için neler yapmanız gerekiyor öğrenin.

  100.000'den Fazla Mutlu Müşteri

  SS Kredi İle çalışanlar neler söylüyor

  Çok acil krediye ihtiyacım vardı. Bankamdan alamıyordum ama SS Kredi’den kapsamlı rapor aldım ve SS Kredi uzmanlarının yönlendirmesi sayesinde istediğim krediye ulaştım. Kendilerine teşekkür ederim.

  Gökhan Erden

  Kredi Puanım düşüktü nasıl iyileştireceğim bilmiyordum. SS Kredi’nin uzmanları detaylı rapor çıkarıp, beni yönlendirdi. Şuan kredi puanım düzeldi ve istediğim krediye de ulaştırdılar. Emek veren herkese teşekkür ederim.

  Ekrem Yılmaz

  Sıkça Sorulan Sorular

  Kredi raporunuz hazırlandığında sizleri kredi uzmanlarımız arayarak kredi durumunuz ile ilgili detaylı bilgi aktarmaktadır.
  İlk adımda SS Kredi Raporunuzu oluşturuyoruz.
  Krediniz olumlu ise ;
  Hangi limit aralığında kredi kullanabilirsiniz ? Kredi kullanım şartları nelerdir, gibi detayları sizlere aktarmakta. Şartlar ve limit sizler için de uygunsa kredi kullanımınızda destek olmaktadır.
  Krediniz olumsuz ise neden olumsuz ? Nasıl olumlu olabilir ? Ne zaman kredi alabilirsiniz ? İzlemeniz gereken adımlar nelerdir ? sorularının yanıtlarını sizler ile paylaşarak en kısa sürede krediye ulaşmanız için destek olmaktadır.

  ‘Bana Nasıl Kredi Çıkar?’ sorusuna cevap bulacağınız SS Kredi Raporu Kredi Kayıt Bürosu üzerinden aldığımız bankacılık geçmişinizi, bankaların kredi kullandırma politikaları, dönem şartları ve demografik bilgileriniz ile birleştirerek, kredi alma ihtimalinizi hesaplıyoruz. Böylece kredi limitlerinizi belirliyor, varsa sicilinizdeki olumsuzlukları nasıl düzelteceğinizi söylüyoruz. Ayrıca SS Kredi Raporu ile kredi başvurunuzun nasıl onaylanacağını görebildiğiniz finansal kredi raporudur. Böylelikle banka banka dolaşmaya gerek kalmadan krediniz için pazarlık edebilirsiniz.

  Findeks, bankalardaki geçmiş ödemlerinizin kayıtlarını tutar ve buna bağlı olarak bir puanlama yapar. Bu puana ‘kredi puanı’ denir. Ancak bu puanın ne anlama geldiğini, ya da kredi alıp alamayacağınız ile ilgili bir sonuç söylemez. Findeks’ten aldığımız bu verileri mesleki koşullar, bankaların kredi politikaları gelir gider durumunuz ile birleştirerek size kredinin çıkıp çıkmayacağı ile ilgili gerçeğe en yakın sözel sonuçları üretiyoruz.
  Günün koşullarında gecikmeli ödemeler, kara liste, düşük puan gibi olumsuzluklar var ise bu olumsuzlukları ortadan kaldırıp nasıl kredi alabileceğiniz ile ilgili bir yol haritası çizeriz.

  Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan 18-70 arasındaki tüm bireyler ve Türkiye’de yerleşik tüm kurumlar nasıl kredi alabileceğini öğrenebilmek için SS kredi raporuna başvuru yapabilirler. SS Kredi raporunda sadece kredi alamayanlar değil, aynı zamanda krediye uygun olan, daha ucuz kredi arayan ve bankalarla nasıl pazarlık edeceğini merak eden kişi ve işletmeler de faydalanabilir.

  Kara listede olan bir kişi için anlık çözümler sağlanamayacağı için kara listeye kredi danışmanlığı sağlamıyoruz. Ancak ileride doğacak ihtiyaçları için yol haritası çıkarmak isterse yardımcı olabiliyoruz.

  Sizin için hazırladığımız yapılacaklar listesi ile kredi sicilinizi yeniden oluşturalım. Krediniz kolayca onaylansın.

  • Bilgilerinizi girin ve ücretsiz üyeliğinizi hemen oluşturun,
  • Kredi notunuzu düşürmeden kredi alıp alamayacağınızı öğrenin
  • Bankaların gözünde nasıl bir müşteri olduğunuzu görün.
  • Kredi Kartı, Taşıt Kredisi, Konut Kredisi, İhtiyaç Kredisi, Borç Kapama Kredisi talepleriniz için size özel kredi limitlerinize ulaşın.

  Uygun Krediye Ulaşmak Herkesin Hakkı

  20 yıllık kredi tahsis tecrübesi ve donanımlı ekibimiz ile SS Kredi Çözümleri

  İletişim Ofisimiz

  Mecidiyeköy Mahallesi Kervan Geçmez sokak Kuzuoğlu İş hanı No:2 İç Kapı:53 Şişli / İstanbul

  Bize Ulaşın

  0 850 242 10 12

  Eposta adresimiz

  info@sskredi.com