Sık Sorulan Sorular

SS Kredi raporlama ve danışmanlık hizmetleri veya kredi, kredi notu, kredi başvurusu, kredi kartı başvurusuna dair merak ettikleriniz için bize mesaj bırakabilirsiniz!

Kredi raporunuz hazırlandığında sizleri kredi uzmanlarımız arayarak kredi durumunuz ile ilgili detaylı bilgi aktarmaktadır.
İlk adımda SS Kredi Raporunuzu oluşturuyoruz.
Krediniz olumlu ise ;
Hangi limit aralığında kredi kullanabilirsiniz ? Kredi kullanım şartları nelerdir, gibi detayları sizlere aktarmakta. Şartlar ve limit sizler için de uygunsa kredi kullanımınızda destek olmaktadır.
Krediniz olumsuz ise neden olumsuz ? Nasıl olumlu olabilir ? Ne zaman kredi alabilirsiniz ? İzlemeniz gereken adımlar nelerdir ? sorularının yanıtlarını sizler ile paylaşarak en kısa sürede krediye ulaşmanız için destek olmaktadır.

‘Bana Nasıl Kredi Çıkar?’ sorusuna cevap bulacağınız SS Kredi raporu Kredi Kayıt Bürosu üzerinden aldığımız bankacılık geçmişinizi, bankaların kredi kullandırma politikaları, dönem şartları ve demografik bilgileriniz ile birleştirerek, kredi alma ihtimalinizi hesaplıyoruz. Böylece kredi limitlerinizi belirliyor, varsa sicilinizdeki olumsuzlukları nasıl düzelteceğinizi söylüyoruz. Ayrıca SS kredi raporu ile kredi başvurunuzun nasıl onaylanacağını görebildiğiniz finansal kredi raporudur. Böylelikle Banka Banka dolaşmaya gerek kalmadan krediniz için pazarlık edebilirsiniz.

Findeks, bankalardaki geçmiş ödemlerinizin kayıtlarını tutar ve buna bağlı olarak bir puanlama yapar. Bu puana ‘kredi puanı’ denir. Ancak bu puanın ne anlama geldiğini, ya da kredi alıp alamayacağınız ile ilgili bir sonuç söylemez. Findeksten aldığımız bu verileri mesleki koşullar, bankaların kredi politikaları gelir gider durumunuz ile birleştirerek size kredininin çıkıp çıkmayacağı ile ilgili gerçeğe en yakın sözel sonuçları üretiyoruz.
Günün koşullarında gecikmeli ödemeler, kara liste, düşük puan gibi olumsuzluklar var ise bu olumsuzlukları ortadan kaldırıp nasıl kredi alabileceğiniz ile ilgili bir yol haritası çizeriz.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan 18-70 arasındaki tüm bireyler ve Türkiye’de yerleşik tüm kurumlar nasıl kredi alabileceğini öğrenebilmek için İSS kredi raporuna başvuru yapabilirler. SS Kredi raporunda sadece kredi alamayanlar değil, aynı zamanda krediye uygun olan, daha ucuz kredi arayan ve bankalarla nasıl pazarlık edeceğini merak eden kişi ve işletmeler de faydalanabilir.

Kara listede olan bir kişi için anlık çözümler sağlanamayacağı için kara listeye kredi danışmanlığı sağlamıyoruz. Ancak ileride doğacak ihtiyaçları için yol haritası çıkarmak isterse yardımcı olabiliyoruz.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Web sitemizde aradığınız sorunun cevabını bulamadıysanız, lütfen bize mesaj bırakın.

Bizimle İletişime Geç

iletisim@sskredi.com

bireysel-ihtiyac-kredisi

SORUNSUZ KREDİ BAŞVURUSU

"SorunSuz" Kredi Süreçleriyle Tanışın!

Kredinizin “SorunSuz” bir şekilde onaylanması için hemen hizmetlerimiz hakkında bilgi alın. 

SSKredi Danışmanın ile hemen konuş