Tüm Konut Kredisi Başvurularınız İçin Buradayız!

SS Kredi olarak ihtiyaç duyduğunuz kredi türlerine ulaşmanız için sizlere finansal okuryazarlık konusunda danışmanlık sağlıyoruz. Her zaman doğru krediye en uygun vade ve faiz seçenekleri ile ulaşmanızı amaçlıyoruz. Uzman kadromuz ile birlikte geliştirmiş olduğunuz SSDetay Raporu ile tek tıkla başvuruda bulunarak kredi ihtiyaçlarınız için danışmanlık alabilirsiniz.

Başvuru Formu

Formu doldurun, size en kısa sürede ulaşalım.

SSKredi Çözümleri ile Neler Yapabilirsiniz?

Kredi Onay İhtimali

İhtiyaç kredinizin onaylanma ihtimali ve daha fazlası için size özel tavsiyeler

En Avantajlı Kredi Kartı

Finansal durumunuza özel en avantajlı kredi kredi kartını hangi bankadan alabileceğinizi öğrenin.

Ödeme Düzeninizi Keşfedin

Ödeme düzeniniz, geçmiş kredi ve kredi kartı kullanımınızı öğrenin.

Limit ve Borç Durumunuz

Borç bilgilerinizi ve kredi, kredi kartı limit doluluk oranınızı öğrenin.

HIZLI KONUT KREDİSİ BAŞVURUSU

KREDİ BAŞVURUNUZU KOLAYCA YAPIN

people.jpg
0
+
Fazla Mutlu Müşteri

1

Register
Formu Doldurun

Raporunuzun oluşturulması ve kredi uzmanlarımızın değerlendirebilmesi için hemen başvuru formunu doldurun.

2

Order Cardsskredi
Kredi Raporunuzu Alın

Bu adımda sadece kredi raporu ücretini ödeyeceksiniz. Krediniz onaylanana kadar hiçbir ücret talebimiz bulunmamaktadır!

3

Delivery
Krediniz Onaylansın

Defalarca başvuru yapmadan size en uygun faiz oranı ve vadeyi veren bankadan krediniz onaylansın.

SSKredi Danışmanlığında

Konut Kredisi Danışmanlığı

Bankadan yaptığınız her kredi başvurusunda kredi puanınız düşer. Kredi başvurunuzun tek seferde onaylanması için mevcut kredibiliteniz ve bankanın kendine özgü kredi kullandırma kriterleri doğru eşleşmelidir. Bu kriterler kredi uzmanlarımız tarafından incelenir ve doğru başvuruyla kredinizin onaylanma ihtimalini artırırsınız.

Nasıl Konut Kredisi Alırım?

Kredi raporunuz hazırlandığında sizleri kredi uzmanlarımız arayarak kredi durumunuz ile ilgili detaylı bilgi aktarmaktadır.
İlk adımda SS Kredi Raporunuzu oluşturuyoruz.
Krediniz olumlu ise ;
Hangi limit aralığında kredi kullanabilirsiniz ? Kredi kullanım şartları nelerdir, gibi detayları sizlere aktarmakta. Şartlar ve limit sizler için de uygunsa kredi kullanımınızda destek olmaktadır.

SSKredi Raporu Nedir?

‘Bana Nasıl Kredi Çıkar?’ sorusuna cevap bulacağınız SS Kredi Raporu Kredi Kayıt Bürosu üzerinden aldığımız bankacılık geçmişinizi, bankaların kredi kullandırma politikaları, dönem şartları ve demografik bilgileriniz ile birleştirerek, kredi alma ihtimalinizi hesaplıyoruz. Böylece kredi limitlerinizi belirliyor, varsa sicilinizdeki olumsuzlukları nasıl düzelteceğinizi söylüyoruz. Ayrıca SS Kredi Raporu ile kredi başvurunuzun nasıl onaylanacağını görebildiğiniz finansal kredi raporudur. Böylelikle banka banka dolaşmaya gerek kalmadan krediniz için pazarlık edebilirsiniz.

Konut Kredisi Almak İçin İhtiyaç Olan Belgeler Nelerdir?

Findeks, bankalardaki geçmiş ödemlerinizin kayıtlarını tutar ve buna bağlı olarak bir puanlama yapar. Bu puana ‘kredi puanı’ denir. Ancak bu puanın ne anlama geldiğini, ya da kredi alıp alamayacağınız ile ilgili bir sonuç söylemez. Findeks’ten aldığımız bu verileri mesleki koşullar, bankaların kredi politikaları gelir gider durumunuz ile birleştirerek size kredinin çıkıp çıkmayacağı ile ilgili gerçeğe en yakın sözel sonuçları üretiyoruz.
Günün koşullarında gecikmeli ödemeler, kara liste, düşük puan gibi olumsuzluklar var ise bu olumsuzlukları ortadan kaldırıp nasıl kredi alabileceğiniz ile ilgili bir yol haritası çizeriz.

Kimler Konut Kredisi Danışmanlığı Başvurusu Yapabilir?

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan 18-70 arasındaki tüm bireyler ve Türkiye’de yerleşik tüm kurumlar nasıl kredi alabileceğini öğrenebilmek için SS kredi raporuna başvuru yapabilirler. SS Kredi raporunda sadece kredi alamayanlar değil, aynı zamanda krediye uygun olan, daha ucuz kredi arayan ve bankalarla nasıl pazarlık edeceğini merak eden kişi ve işletmeler de faydalanabilir.Günün koşullarında gecikmeli ödemeler, kara liste, düşük puan gibi olumsuzluklar var ise bu olumsuzlukları ortadan kaldırıp nasıl kredi alabileceğiniz ile ilgili bir yol haritası çizeriz.Günün koşullarında gecikmeli ödemeler, kara liste, düşük puan gibi olumsuzluklar var ise bu olumsuzlukları ortadan kaldırıp nasıl kredi alabileceğiniz ile ilgili bir yol haritası çizeriz.

Kara Listeye Konut Kredi Danışmanlığı Yapıyor musunuz?

Kara listede olan bir kişi için anlık çözümler sağlanamayacağı için kara listeye kredi danışmanlığı sağlamıyoruz. Ancak ileride doğacak ihtiyaçları için yol haritası çıkarmak isterse yardımcı olabiliyoruz.

Günün koşullarında gecikmeli ödemeler, kara liste, düşük puan gibi olumsuzluklar var ise bu olumsuzlukları ortadan kaldırıp nasıl kredi alabileceğiniz ile ilgili bir yol haritası çizeriz.Günün koşullarında gecikmeli ödemeler, kara liste, düşük puan gibi olumsuzluklar var ise bu olumsuzlukları ortadan kaldırıp nasıl kredi alabileceğiniz ile ilgili bir yol haritası çizeriz.

SSKredi Danışmanın ile hemen konuş