SS KREDİ İLETİŞİM BİLGİLERİ​

Bize Nasıl Ulaşabilirsiniz?​

Şeffaflıkla yönettiğimiz tüm kredi başvuru süreçleri ile ilgili aşağıdaki adresler üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Adres

Mecidiyeköy Mahallesi Kervan Geçmez Sokak Kuzuoğlu İş Hanı No:2 İç Kapı No:53 Şişli / İstanbul

Mail

iletisim@sskredi.com

Telefon

0 850 242 10 12

Whatsapp

0532 419 09 43

Bize Mesaj Bırakın!

Formu doldurun, size en kısa sürede ulaşalım.

SS Kredi'ye Nasıl Ulaşabilirim?

Kredi raporunuzu almak, bir kredi uzmanı ile hemen çalışmaya başlamak için web sitemizden başvuru formunu doldurarak bizlere ulaşabilirsiniz. Süreçte yaşadığınız bir problemi çözmek veya daha detaylı bilgi almak için yukarıdaki hızlı butonlar aracılığıyla veya bize mesaj bırakın formunu doldurarak bizlere ulaşabilirsiniz. SS Kredi, Kredi Kayıt Bürosu iş ortaklığı ile çalışan güvenilir bir firmadır. Kredi başvurusu sürecinizi "sorunsuz" bir şekilde yürütmeniz için hizmet vermektedir. Süreçte yaşadığınız bir problem veya aklınızı karıştıran sorular varsa lütfen bize ulaşmaktan çekinmeyin.

SS Kredi Güvenilir Mi?

SS Kredi, Dünyadaki finansal hizmetlerin takibini yaparak güncel bankacılık ürünlerinin Türkiye'deki durumu hakkında bilgi sağlayan ve danışmanlık hizmetleri sunan bir firmadır. SSKredi, SSKredi Danışmanlık ve Raporlama hizmetleri ile krediye hızlı ve avantajlı bir şekilde ulaşmanıza yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Firmamız Türkiye merkezlidir. İstanbul Ticaret Odası'na kayıtlıdır. Ayrıca, Findeks ve KKB (Kredi Kayıt Bürosu) iş ortaklığı ile çalışmalarını sürdürmektedir. Finansal verileriniz güvence altındadır.
SSKredi Danışmanın ile hemen konuş