Hakkımızda

Dünyadaki finansal hizmetlerin tamamını araştırıp güncel bankacılık ürünlerinin ülkemizde nasıl ilerlediği hakkında yılları aşkın çalışmalarımızı ve tecrübelerimizi birleştirerek sizlere hizmet vermek adına buradayız. SSKredi Danışmanlık ve Raporlama hizmetlerimiz ile krediye en hızlı ve en avantajlı şekilde ulaşmanız için buradayız.

sskredi-hakkimizda
sskredi-güvenilir-mi
24 Saat Başvuru

Online olarak 7/24 başvuru yapabilirsiniz.

fark yaratıyoruz

Neleri Farklı Yapıyoruz?

SSKredi bünyesinde;
Türkiye kriterlerine göre tasarlanmış SSKredi Raporlama sistemi ile kendi profilinize uygun kredi bulmanıza yardımcı olmaktadır. Sunduğumuz bu finansal raporlama, bugün bankalar dahil tüm kredi danışmanlıklarından tamamen farklı olarak siz müşterilerimize hizmet verme imkânı sağlıyor.

Kredi Raporu

Kredi limitlerinizi, kredi geçmişinizi, kredibilitenizi raporluyoruz.

Kredi Uzmanı

Mevcut kredi profilinize göre; istediğiniz krediye ulaşmanız için uzman desteği sağlıyoruz.

0 K
+
Mutlu Müşteri
0 Milyon TL
+
Kredi Onayı
0
Saat
Kredi Uzmanı Desteği
% 0
Müşteri Memnuniyeti

Gücümüze güç katmak için var gücümüz ile çalışıyoruz. Güven,Gizlilik, Şeffaflık ve Özveri ile işlemleri tamamlıyoruz.

ÖZEL RAPORLAMA

SS Raporlama Nedir ?

Sizlere en doğru ve en hızlı şekilde kredi sağlamak amacıyla, dünyada kullanılan finans sistemlerinden ilham alınarak tasarlanmış, bireysel veya ticari faydalanabileceğiniz özel müşteri danışmanı atanan raporlama sistemidir. Kredinizin güvenilir ve hızlı bir şekilde onaylanması için hemen başvurun.

Bütçeme uygun kredi bulabilecek miyim?

Kredi limitim nedir?Kaç ay vadeli kredi çekmeliyim?

Hangi bankanın faiz oranları bana daha uygun?

Meet The Team

Lets Met With Our Team

Kredi başvurunda kredi uzmanın yanında!

Kredi raporunuz hazırlandığında sizleri kredi uzmanlarımız arayarak kredi durumunuz ile ilgili detaylı bilgi aktarmaktadır.
İlk adımda SS Kredi Raporunuzu oluşturuyoruz.
Krediniz olumlu ise ;
Hangi limit aralığında kredi kullanabilirsiniz ? Kredi kullanım şartları nelerdir, gibi detayları sizlere aktarmakta. Şartlar ve limit sizler için de uygunsa kredi kullanımınızda destek olmaktadır.
Krediniz olumsuz ise neden olumsuz ? Nasıl olumlu olabilir ? Ne zaman kredi alabilirsiniz ? İzlemeniz gereken adımlar nelerdir ? sorularının yanıtlarını sizler ile paylaşarak en kısa sürede krediye ulaşmanız için destek olmaktadır.

‘Bana Nasıl Kredi Çıkar?’ sorusuna cevap bulacağınız SS Kredi raporu Kredi Kayıt Bürosu üzerinden aldığımız bankacılık geçmişinizi, bankaların kredi kullandırma politikaları, dönem şartları ve demografik bilgileriniz ile birleştirerek, kredi alma ihtimalinizi hesaplıyoruz. Böylece kredi limitlerinizi belirliyor, varsa sicilinizdeki olumsuzlukları nasıl düzelteceğinizi söylüyoruz. Ayrıca SS kredi raporu ile kredi başvurunuzun nasıl onaylanacağını görebildiğiniz finansal kredi raporudur. Böylelikle Banka Banka dolaşmaya gerek kalmadan krediniz için pazarlık edebilirsiniz.

Findeks, bankalardaki geçmiş ödemlerinizin kayıtlarını tutar ve buna bağlı olarak bir puanlama yapar. Bu puana ‘kredi puanı’ denir. Ancak bu puanın ne anlama geldiğini, ya da kredi alıp alamayacağınız ile ilgili bir sonuç söylemez. Findeksten aldığımız bu verileri mesleki koşullar, bankaların kredi politikaları gelir gider durumunuz ile birleştirerek size kredininin çıkıp çıkmayacağı ile ilgili gerçeğe en yakın sözel sonuçları üretiyoruz.
Günün koşullarında gecikmeli ödemeler, kara liste, düşük puan gibi olumsuzluklar var ise bu olumsuzlukları ortadan kaldırıp nasıl kredi alabileceğiniz ile ilgili bir yol haritası çizeriz.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan 18-70 arasındaki tüm bireyler ve Türkiye’de yerleşik tüm kurumlar nasıl kredi alabileceğini öğrenebilmek için SS kredi raporuna başvuru yapabilirler. SS Kredi raporunda sadece kredi alamayanlar değil, aynı zamanda krediye uygun olan, daha ucuz kredi arayan ve bankalarla nasıl pazarlık edeceğini merak eden kişi ve işletmeler de faydalanabilir. Ticari ya da bireysel tüm kredi başvurularınızdan önce SSKredi raporu alarak kredibiliteniz hakkında bilgi alabilir, kredinizin onaylanma ihtimalini artırabilirsiniz.

Kara listede olan bir kişi için anlık çözümler sağlanamayacağı için kara listeye kredi danışmanlığı sağlamıyoruz. Ancak ileride doğacak ihtiyaçları için yol haritası çıkarmak isterse yardımcı olabiliyoruz.

SSKredi Danışmanın ile hemen konuş