SS Kredi olarak ihtiyaç duyduğunuz kredi türlerine ulaşmanız için sizlere finansal okuryazarlık konusunda danışmanlık sağlıyoruz. Her zaman doğru krediye en uygun vade ve faiz seçenekleri ile ulaşmanızı amaçlıyoruz. Uzman kadromuz ile birlikte geliştirmiş olduğunuz SSDetay Raporu ile tek tıkla başvuruda bulunarak kredi ihtiyaçlarınız için danışmanlık alabilirsiniz.

  BİREYSEL KREDİNİZ 3 ADIMDA ONAYLANSIN!

  Hemen başvuru formu doldurun. Tüm bireysel ihtiyaçlarınız için kredi notunuzu, kredibilitenizi ve limitlerinizi; sizinle tüm süreçte ilgilenecek bir kredi uzmanıyla çalışmaya başlayarak öğrenin. En düşük faiz oranı ve size en uygun vade seçenekleri ile sizin için doğru bankadan ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi, borç transfer kredisi veya konut kredisi başvurunuzu kolayca yapın. Krediniz onaylansın.

  Formu Doldurun

  Raporunuzun oluşturulması ve kredi uzmanlarımızın değerlendirebilmesi için hemen başvuru formunu doldurun.

  Kredi Raporunuzu Alın

  Bu adımda sadece kredi raporu ücretini ödeyeceksiniz. Krediniz onaylanana kadar hiçbir ücret talebimiz bulunmamaktadır!

  Krediniz Onaylansın

  Defalarca başvuru yapmadan size en uygun faiz oranı ve vadeyi veren bankadan ticari krediniz onaylansın.

  İhtiyaç Kredisi

  Eğitim, tatil, yol, giyim, seyahat veya hizmet alımlarınız gibi tüm bireysel harcamalarınız için gerekli nakit ihtiyaçlarınızı ertelemeyin! Bankalardan alabileceğiniz maksimum 36 ay taksitlendirme fırsatını kaçırmayın.

  Taşıt Kredisi

  Sıfır km araçlar veya ikinci el otomobiller için almanız artık çok kolay. Araç kredisi ile istediğiniz araca, uygun ödeme seçenekleri ile hemen sahip olun. Sıfır km. veya ikinci el araç kredinizi riske atmamak için hemen başvurun.

  Borç Transfer Kredisi

  Farklı bankalardaki mevcut kredilerinizi ve nakit borçlarınızı “Borç Kapatma Kredisi” ile tek bir kredide toplayın. Uygun vade ve faiz oranlarıyla ödemelerinizi kolaylaştırmak için hemen tıklayın.

  Konut Kredisi

  Konut kredisi kapsamında arsa kredisi, ofis/iş yeri kredisi, konut geliştirme kredisi ve kentsel dönüşüm kredisi gibi gayrimenkul satın alma amacınıza yönelik tüm kredi ihtiyacınızı size en uygun bankadan karşılayın.

  SS Kredi Çözümleriyle Yapabilecekleriniz

  Kredi Onayı İhtimali

  İhtiyaç kredinizin onaylanma ihtimali ve daha fazlası için size özel tavsiyeler

  En Avantajlı Kredi Kartı

  Finansal durumunuza özel en avantajlı kredi kredi kartını hangi bankadan alabileceğinizi öğrenin.

  Ödeme Düzeninizi Keşfedin

  Ödeme düzeniniz, geçmiş kredi ve kredi kartı kullanımınızı öğrenin

  Limit ve Borç Durumunuz

  Borç bilgilerinizi ve kredi, kredi kartı limit doluluk oranınızı öğrenin.

  Neden SS Kredi Raporu'na İhtiyacınız Var?

  Bankadan yaptığınız her kredi başvurusunda kredi puanınız düşer. Kredi başvurunuzun tek seferde onaylanması için mevcut kredibiliteniz ve bankanın kendine özgü kredi kullandırma kriterleri doğru eşleşmelidir. Bu kriterler kredi uzmanlarımız tarafından incelenir ve doğru başvuruyla kredinizin onaylanma ihtimalini artırırsınız.

  En hızlı ve kolay bir şekilde krediniz nasıl onaylanır size özel tavsiyelerle hemen öğrenin.

  Başvuru

  Bilgilerinizi girerek raporunuzun oluşmasını sağlayın.

  Kredi Raporu

  İşletmeniz için kredi raporunuz oluşturulsun.

  Kredi Uzmanı

  Kredinizin onayI için neler yapmanız gerektiğini öğrenin.

  Kredi Onayı

  Doğru başvuru ile tek seferde ticari krediniz onaylansın.

  100.000'den Fazla Mutlu Müşteri

  SS Kredi İle çalışanlar neler söylüyor

  Çok acil krediye ihtiyacım vardı. Bankamdan alamıyordum ama SS Kredi’den kapsamlı rapor aldım ve SS Kredi uzmanlarının yönlendirmesi sayesinde istediğim krediye ulaştım. Kendilerine teşekkür ederim.

  Gökhan Erden

  Kredi Puanım düşüktü nasıl iyileştireceğim bilmiyordum. SS Kredi’nin uzmanları detaylı rapor çıkarıp, beni yönlendirdi. Şuan kredi puanım düzeldi ve istediğim krediye de ulaştırdılar. Emek veren herkese teşekkür ederim.

  Ekrem Yılmaz

  Sıkça Sorulan Sorular

  Kredi raporunuz hazırlandığında sizleri kredi uzmanlarımız arayarak kredi durumunuz ile ilgili detaylı bilgi aktarmaktadır.
  İlk adımda SS Kredi Raporunuzu oluşturuyoruz.
  Krediniz olumlu ise ;
  Hangi limit aralığında kredi kullanabilirsiniz ? Kredi kullanım şartları nelerdir, gibi detayları sizlere aktarmakta. Şartlar ve limit sizler için de uygunsa kredi kullanımınızda destek olmaktadır.
  Krediniz olumsuz ise neden olumsuz ? Nasıl olumlu olabilir ? Ne zaman kredi alabilirsiniz ? İzlemeniz gereken adımlar nelerdir ? sorularının yanıtlarını sizler ile paylaşarak en kısa sürede krediye ulaşmanız için destek olmaktadır.

  Sizin için hazırladığımız yapılacaklar listesi ile kredi sicilinizi yeniden oluşturalım. Krediniz kolayca onaylansın.

  • Bilgilerinizi girin ve ücretsiz üyeliğinizi hemen oluşturun,
  • Kredi notunuzu düşürmeden kredi alıp alamayacağınızı öğrenin
  • Bankaların gözünde nasıl bir müşteri olduğunuzu görün.
  • Kredi Kartı, Taşıt Kredisi, Konut Kredisi, İhtiyaç Kredisi, Borç Kapama Kredisi talepleriniz için size özel kredi limitlerinize ulaşın.

  Krediye Ulaşmak Bir Tık Uzağınızda

  20 yıllık kredi tahsis tecrübesi ve donanımlı ekibimiz ile SS Kredi Çözümleri

  İletişim Ofisimiz

  Mecidiyeköy Mahallesi Kervan Geçmez sokak Kuzuoğlu İş hanı No:2 İç Kapı:53 Şişli / İstanbul

  Bize Ulaşın

  0 850 242 10 12

  Eposta adresimiz

  info@sskredi.com

  ‘Bana Nasıl Kredi Çıkar?’ sorusuna cevap bulacağınız SS Kredi Raporu Kredi Kayıt Bürosu üzerinden aldığımız bankacılık geçmişinizi, bankaların kredi kullandırma politikaları, dönem şartları ve demografik bilgileriniz ile birleştirerek, kredi alma ihtimalinizi hesaplıyoruz. Böylece kredi limitlerinizi belirliyor, varsa sicilinizdeki olumsuzlukları nasıl düzelteceğinizi söylüyoruz. Ayrıca SS Kredi Raporu ile kredi başvurunuzun nasıl onaylanacağını görebildiğiniz finansal kredi raporudur. Böylelikle banka banka dolaşmaya gerek kalmadan krediniz için pazarlık edebilirsiniz.

  Findeks, bankalardaki geçmiş ödemlerinizin kayıtlarını tutar ve buna bağlı olarak bir puanlama yapar. Bu puana ‘kredi puanı’ denir. Ancak bu puanın ne anlama geldiğini, ya da kredi alıp alamayacağınız ile ilgili bir sonuç söylemez. Findeks’ten aldığımız bu verileri mesleki koşullar, bankaların kredi politikaları gelir gider durumunuz ile birleştirerek size kredinin çıkıp çıkmayacağı ile ilgili gerçeğe en yakın sözel sonuçları üretiyoruz.
  Günün koşullarında gecikmeli ödemeler, kara liste, düşük puan gibi olumsuzluklar var ise bu olumsuzlukları ortadan kaldırıp nasıl kredi alabileceğiniz ile ilgili bir yol haritası çizeriz.

  Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan 18-70 arasındaki tüm bireyler ve Türkiye’de yerleşik tüm kurumlar nasıl kredi alabileceğini öğrenebilmek için SS kredi raporuna başvuru yapabilirler. SS Kredi raporunda sadece kredi alamayanlar değil, aynı zamanda krediye uygun olan, daha ucuz kredi arayan ve bankalarla nasıl pazarlık edeceğini merak eden kişi ve işletmeler de faydalanabilir.

  Kara listede olan bir kişi için anlık çözümler sağlanamayacağı için kara listeye kredi danışmanlığı sağlamıyoruz. Ancak ileride doğacak ihtiyaçları için yol haritası çıkarmak isterse yardımcı olabiliyoruz.