Hemen Başvurun

Formu doldurarak kredi raporunuzu alın. Kredi raporunuz ile size ne kadar kredi çıkacağını, kredi çıkması için ne yapmanız gerektiğini öğrenin!

  Kredi Türü:

  KREDİNİZ 3 ADIMDA ONAYLANSIN!

  Hemen formu doldurarak kredi notunuzu, kredibilitenizi ve limitlerinizi; sizinle tüm süreçte ilgilenecek bir kredi uzmanıyla çalışmaya başlayarak en düşük faiz oranı ve size en uygun vade seçenekleri ile hangi bankadan kredi kullanabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

  Başvuru Formunu Doldurun

  Kredi raporunuzun oluşturulması ve kredi uzmanı değerlendirmesi için hemen formu doldurarak bilgilerinizi eksiksiz bir şekilde girin.

  Kredi Raporunuzu Alın

  Ödemenizi tamamlayarak raporunuzu alın. Yalnızca rapor ücretini ödeyeceksiniz. Krediniz onaylanana kadar hiçbir ücret talep etmiyoruz.

  Krediniz Onaylansın

  Onlarca başvuru yapmanıza gerek kalmadan size en uygun faiz oranı ve vadeyi veren bankadan krediniz onaylansın.

  Kredim Neden Onaylanmıyor?

  Bankaların kredi verme kriterleri arasında kredi notu/puanı sadece bir tanesidir. Her bankanın kredibilite kriterleri farklıdır.

  Bankaların kredi vermeden önce baktıkları diğer kriterler

  Yaş , cinsiyet , meslek , gelir , ödeme düzeni , kredi limitleriniz, borçlarınız, bakanın kredi kullandırma sınırı gibi pek çok etmenden oluşur.

  Mevcut finansal durumunuza göre hangi bankadan kredi alma ihtimalinizin yüksek olduğunu, hangi kredi türü ile başvuru yapmanız gerektiğini öğrenmek için SS Kredi çözümleriyle hemen tanışın!

  SS Kredi Çözümleriyle Yapabilecekleriniz

  En Avantajlı Kredi Kartı

  Finansal durumunuza özel en avantajlı kredi kartını öğrenin.

  Kredinizin Onaylanma İhtimali

  Kredinizin onaylanma ihtimali ve daha fazlası için size özel tavsiyeler

  Ödeme Alışkanlığınızı Keşfedin

  Ödeme düzeniniz, geçmiş kredi ve kredi kartı kullanımınızı öğrenin

  Kredi Limitleriniz ve Borçlarınız

  Borç bilgilerinizi ve kredi, kredi kartı limit doluluk oranınızı öğrenin.

  Neden SS Kredi Raporu'na İhtiyacınız Var?

  Bankadan yaptığınız her kredi başvurusunda kredi puanınız düşer. Kredi başvurunuzun tek seferde onaylanması için mevcut kredibiliteniz ve bankanın kendine özgü kredi kullandırma kriterleri doğru eşleşmelidir. Bu kriterler kredi uzmanlarımız tarafından incelenir ve doğru başvuruyla kredinizin onaylanma ihtimalini artırırsınız.

  En hızlı ve kolay bir şekilde krediniz nasıl onaylanır size özel tavsiyelerle hemen öğrenin.

  Başvuru Aşaması

  Kredi raporunuzun oluşması için bilgilerinizi eksiksiz girin.

  Kredi Raporu

  Puanınıza ek limitlerinizi de görebileceğiniz kredi raporunuz oluşturulsun.

  Kredi Uzmanı

  Finansal durumunuza kredi başvurunuzun için tavsiyeler alın.

  Kredi Onayı

  Doğru başvuru ile puanınız düşmeden krediniz onaylansın.

  Başvurunuzu Hemen Tamamlayın

  Size özel hazırlanan kredi raporu gün içinde hazırlansın. Kredi uzmanı desteğiyle; hangi bankaya başvurursanız krediniz onaylanır, ne kadar kredi çekebilirsiniz, mevcut finansal durumunuz kredinizin onaylanmasına uygun değilse kredinizin onaylanması için neler yapmanız gerekiyor öğrenin.

  100.000'den Fazla Mutlu Müşteri

  SS Kredi İle çalışanlar neler söylüyor

  Çok acil krediye ihtiyacım vardı. Bankamdan alamıyordum ama SS Kredi’den kapsamlı rapor aldım ve SS Kredi uzmanlarının yönlendirmesi sayesinde istediğim krediye ulaştım. Kendilerine teşekkür ederim.

  Gökhan Erden

  Kredi Puanım düşüktü nasıl iyileştireceğim bilmiyordum. SS Kredi’nin uzmanları detaylı rapor çıkarıp, beni yönlendirdi. Şuan kredi puanım düzeldi ve istediğim krediye de ulaştırdılar. Emek veren herkese teşekkür ederim.

  Ekrem Yılmaz

  Sıkça Sorulan Sorular

  Kredi raporunuz hazırlandığında sizleri kredi uzmanlarımız arayarak kredi durumunuz ile ilgili detaylı bilgi aktarmaktadır.
  İlk adımda SS Kredi Raporunuzu oluşturuyoruz.
  Krediniz olumlu ise ;
  Hangi limit aralığında kredi kullanabilirsiniz ? Kredi kullanım şartları nelerdir, gibi detayları sizlere aktarmakta. Şartlar ve limit sizler için de uygunsa kredi kullanımınızda destek olmaktadır.
  Krediniz olumsuz ise neden olumsuz ? Nasıl olumlu olabilir ? Ne zaman kredi alabilirsiniz ? İzlemeniz gereken adımlar nelerdir ? sorularının yanıtlarını sizler ile paylaşarak en kısa sürede krediye ulaşmanız için destek olmaktadır.

  ‘Bana Nasıl Kredi Çıkar?’ sorusuna cevap bulacağınız SS Kredi Raporu Kredi Kayıt Bürosu üzerinden aldığımız bankacılık geçmişinizi, bankaların kredi kullandırma politikaları, dönem şartları ve demografik bilgileriniz ile birleştirerek, kredi alma ihtimalinizi hesaplıyoruz. Böylece kredi limitlerinizi belirliyor, varsa sicilinizdeki olumsuzlukları nasıl düzelteceğinizi söylüyoruz. Ayrıca SS Kredi Raporu ile kredi başvurunuzun nasıl onaylanacağını görebildiğiniz finansal kredi raporudur. Böylelikle banka banka dolaşmaya gerek kalmadan krediniz için pazarlık edebilirsiniz.

  Findeks, bankalardaki geçmiş ödemlerinizin kayıtlarını tutar ve buna bağlı olarak bir puanlama yapar. Bu puana ‘kredi puanı’ denir. Ancak bu puanın ne anlama geldiğini, ya da kredi alıp alamayacağınız ile ilgili bir sonuç söylemez. Findeks’ten aldığımız bu verileri mesleki koşullar, bankaların kredi politikaları gelir gider durumunuz ile birleştirerek size kredinin çıkıp çıkmayacağı ile ilgili gerçeğe en yakın sözel sonuçları üretiyoruz.
  Günün koşullarında gecikmeli ödemeler, kara liste, düşük puan gibi olumsuzluklar var ise bu olumsuzlukları ortadan kaldırıp nasıl kredi alabileceğiniz ile ilgili bir yol haritası çizeriz.

  Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan 18-70 arasındaki tüm bireyler ve Türkiye’de yerleşik tüm kurumlar nasıl kredi alabileceğini öğrenebilmek için SS kredi raporuna başvuru yapabilirler. SS Kredi raporunda sadece kredi alamayanlar değil, aynı zamanda krediye uygun olan, daha ucuz kredi arayan ve bankalarla nasıl pazarlık edeceğini merak eden kişi ve işletmeler de faydalanabilir.

  Kara listede olan bir kişi için anlık çözümler sağlanamayacağı için kara listeye kredi danışmanlığı sağlamıyoruz. Ancak ileride doğacak ihtiyaçları için yol haritası çıkarmak isterse yardımcı olabiliyoruz.

  Sizin için hazırladığımız yapılacaklar listesi ile kredi sicilinizi yeniden oluşturalım. Krediniz kolayca onaylansın.

  • Bilgilerinizi girin ve ücretsiz üyeliğinizi hemen oluşturun,
  • Kredi notunuzu düşürmeden kredi alıp alamayacağınızı öğrenin
  • Bankaların gözünde nasıl bir müşteri olduğunuzu görün.
  • Kredi Kartı, Taşıt Kredisi, Konut Kredisi, İhtiyaç Kredisi, Borç Kapama Kredisi talepleriniz için size özel kredi limitlerinize ulaşın.

  Uygun Krediye Ulaşmak Herkesin Hakkı

  20 yıllık kredi tahsis tecrübesi ve donanımlı ekibimiz ile SS Kredi Çözümleri

  İletişim Ofisimiz

  Mecidiyeköy Mahallesi Kervan Geçmez sokak Kuzuoğlu İş hanı No:2 İç Kapı:53 Şişli / İstanbul

  Bize Ulaşın

  0 850 242 10 12

  Eposta adresimiz

  info@sskredi.com